Kontakt

Kontakta oss

Kontakta centret direkt eller leta upp någon av oss som jobbar här längre ner.

En person sitter vid en dator för att spela datorspelet Apex Legends

Hör av dig!

Address:

Bangatan 7, 214 26 Malmö

Follow us:

Föreningens styrelse

Chris Jonasson

Ordförande

chris@malmoesport.se
073-518 96 39

Joel Kunto

Vice ordförande 

joel@malmoesport.se

Birgitta Nilsson

Kassör

birgitta@malmoesport.se

Alec Gora

Ledamot

alec@malmoesport.se

Rasmus Murati

Ledamot

rasmus@malmoesport.se

Föreningens personal

Logotyp på Malmö e-sport

Tim Andersson

Aktivitetssamordnare 
Digital Social Fritid

tim@malmoesport.se
073-518 96 32

Logotyp på Malmö e-sport

Jessica Peterson

Aktivitetssamordnare
Digital Social Fritid

jessica@malmoesport.se
073-518 96 34

Vanim Zetreus

Verksamhetschef


vanim@malmoesport.se
073-518 96 36