Kontakt

Kontakta oss

Kontakta centret direkt eller leta upp någon av oss som jobbar här längre ner.

En person sitter vid en dator för att spela datorspelet Apex Legends

Hör av dig!

Address:

Bangatan 7, 214 26 Malmö

Follow us:

Vi i Malmö e-sport

Chris Jonasson

Ordförande

chris@malmoesport.se
073-518 96 39

Mimmi Garpebring

Kanslichef

mimmi@malmoesport.se
073-518 96 36

Samir Arabi-Eter

Ledamot

samir@malmoesport.se

Johan Karlsson

Ledamot

johan@malmoesport.se

Sakarias Nilsson

Kassör

sakarias@malmoesport.se

Måns Åkesson

Ledamot

mans@malmoesport.se

Robin Karlsson

Vice Ordförande

robin@malmoesport.se

Julia Ståhl

Ledamot

julia@malmoesport.se

Kellie Cunningham

Föreningskonsulent

kellie@malmoesport.se
073-518 96 34

Sophie Young

Suppleant

sophie@malmoesport.se

Mohsen Rassam

Fritidsledare 

mohsen@malmoesport.se
073-518 96 38

Jakob Bohman

Projektledare
Medlemmarna vill-projektet

jakob@malmoesport.se
073-518 96 38

Vi i Digital Social Fritid

Mimmi Garpebring

Huvudprojektledare

mimmi@malmoesport.se
073-518 96 36

Logotyp på Malmö e-sport

Tim Andersson

Verksamhetsledare

tim@malmoesport.se
073-518 96 32

Logotyp på Malmö e-sport

Mikael Köhler

Delprojektledare: Gymnasiemästerskapet

mikael@malmoesport.se
073-518 96 35

Vanim Zetreus

Delprojektledare: Jämlikhet

vanim@malmoesport.se
073-518 96 30

Fredric Öslöf

Vikarierande delprojektledare: Integration

fredric@malmoesport.se
073-518 96 31